کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید

کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این کانال از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛


صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید
صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این صفحه و دنبال کردن ما از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛

قله الوند (همدان) تابستان 1357
نشسته از راست: طیب صالحی- سیروس صالحی- نادر رحیمی - اسد بابایی

ورود به صفحه آلبوم خاطرات

مورخه 4 خرداد 10 تن از اعضای باشگاه قاجر به قله کولاوا در جنوب قروه صعود نمودند.تاریخ اجرای برنامه : 4 خرداد 1397

شرکت کنندگان (آقایان) : مهدی عباسی، مهدی لقایی، محمود فلاح، مشتاق لقایی

شرکت کنندگان (بانوان) : فاطمه میرانی، مهناز محمدی، صبا امجدی، الهه زارعی، نگین یارویسی، لیلا صالحی


ارسال شده در تاریخ جمعه 4 خرداد 1397 - ساعت 09:53 نظرات (0)
29 اردیبهشت، اولین سالروز ثبت نام «ایران» و یک کوه‌نوردِ توانمندِ ایرانی به نام؛ «عظیم قیچی ساز» در باشگاه‌ 8 هزارمتری‌های جهان است. بار دیگر این افتخار ارزشمند را گرامی می‌داریم.
منبع: پایگاه خبری فدراسیون


ارسال شده در تاریخ دوشنبه 31 ارديبهشت 1397 - ساعت 10:47 نظرات (0)
کمیته آموزش فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی به آگاهی اعضای محترم فدراسیون می‌رساند؛ از سال آینده سوابق کوه‌نوردی همچون سوابق آموزشی به صورت سیستمی کنترل خواهد شد و قلل یا دیواره‌هایی که صعود می‌شوند از طریق گزارش برنامه‌هایی که توسط باشگاه‌ها تایید می‌شود جزو سوابق افراد خواهد شد و به صورت سیستمی قبل از آزمون ورودی کنترل خواهد شد.
لازم به ذکر است بررسی قلل، یخچال‌ها و دیواره‌های صعود شده توسط متقاضیان آزمون ورودی مربیگری‌های مختلف از طریق سیستمی و سوابق کوه‌نوردی ایشان در دفترچه فعالیت الکترونیک (E  Log book) کنترل خواهد شد و به منزله پایان‌نامه مربیگری می‌باشد و تمامی گزارش برنامه‌ها در کتابخانه الکترونیک در صفحه کاربری اعضا قابل رویت و بهره‌برداری خواهد شد.
مقتضی است باشگاه‌های دارای مجوز نسبت به دریافت وب سرویس و توجیه ایجاد فرمت ارسال گزارشات برنامه‌های باشگاه خود به پرتال فدراسیون با امور پرتال فدراسیون تماس حاصل نمایند.
منبع: پایگاه خبری فدراسیون

ارسال شده در تاریخ دوشنبه 31 ارديبهشت 1397 - ساعت 10:46 نظرات (0)
مورخه 27 الی 28 اردیبهشت 25 تن از اعضای باشگاه قاجر دره تنگی ور و قسمتی از جنگل بلوط در منطقه گشکی(کامیاران) در استان کردستان را پیماش نموده سپس به ارتفاعات عبدالرحمان شاهو صعود نمودند.
گزارش برنامه در ادامه مطلب.....

جنگل بلوط

دره تنگی ور
ارتفاعات شاهو 

تاریخ اجرای برنامه : 27 الی 28 اردیبهشت 1397

شرکت کنندگان (آقایان) : طیب صالحی، شهرام نعمتی، پرویز صالحی،محمد رحیمی، مهدی لقایی، یاسر رحیمی، علی رضا میمنت آبادی، حمید یارویسی، امیر مرادی ، مشتاق لقایی، مهدی عباسی، عرفان آیینی

شرکت کنندگان (بانوان) : عفت مرادی،صدیقه نوربخش، شهلا صالحی، شعله اکبری، منیژه مرادی، مژگان یعقوبی،سونیا ملکی، مریم محمدیان، صبا امجدی راد، نگین یارویسی، میترا قبادی، فاطمه میرانی، لیلا صالحی(سرپرست)


ارسال شده در تاریخ شنبه 29 ارديبهشت 1397 - ساعت 08:49 ادامه مطلب نظرات (0)
مورخه 28 اردیبهشت 4 تن از  کوهنوردان گروه فرهنگ بیجار به همراه 4 تن از اعضای باشگاه قاجر قروه به قله بدر در جنوب قروه صعود نمودند.


ارسال شده در تاریخ جمعه 28 ارديبهشت 1397 - ساعت 21:51 نظرات (1)
مورخه 28 اردیبهشت ماه 3 تن از اعضای قاجر به قله وزیر و بدر در جنوب قروه صعود نمودند.

تاریخ اجرای برنامه : 28 اردیبهشت 1397

شرکت کنندگان (آقایان) : محمد میرانی، اسماعیل عباسی، علیرضا میرانی


ارسال شده در تاریخ جمعه 28 ارديبهشت 1397 - ساعت 21:48 نظرات (0)
مورخه 21 اردیبهشت ماه 4 تن از اعضای باشگاه قاجر طبق برنامه زمانبندی شده شش ماهه اول به ارتفاعات آوالان در شهرستان کامیاران صعود نمودند.تاریخ اجرای برنامه : 21 اردیبهشت 1397

شرکت کنندگان (آقایان) : طیب صالجی، شهرام نعمتی، نوید صفا، عبدالله سنگین آبادی(سرپرست)


ارسال شده در تاریخ سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 - ساعت 21:15 نظرات (0)
انجمن فرهنگی اتریش در تهران با مشارکت فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی در چهارچوب صد و شصتمین سال روابط دیپلماتیک، شصتمین سال تأسیس انجمن فرهنگی اتریش در تهران و بیست و پنجمین سال گفتگوی بین ادیان صعود مشترک ایرانیان و اتریشی‌‌ها به بلندترین قله ایران، دماوند (5609 متر) را برنامه‌ریزی می‌نماید. مناسبت این صعود صد و هفتاد و پنجمین سالگرد صعود اولین اتریشی، تئودور کوتشی گیاه‌شناس به قله دماوند است.
از سوی اتریش چندین نفر از جمله گرلینده کالتنبرونر (دومین زن فاتح 14 قله 8000 متری و نخستین زنی که تمامی این قلل را بدون کمک کپسول اکسیژن صعود کرد)، اندی هولتسر (کوهنورد نابینای اتریشی و فاتح قله اورست) و پتر هابلر (نخستین انسانی که به همراه راینولد مسنر موفق به صعود بدون اکسیژن اورست گردید) برای حضور در این صعود به کشورمان سفر خواهند کرد.
این صعود به صورت مشترک به همراه اعضای تیمهای ملی کوهنوردی امید ایران در اوایل مردادماه برگزار خواهد گردید.
منبع: پایگاه خبری فدراسیونارسال شده در تاریخ یکشنبه 23 ارديبهشت 1397 - ساعت 10:06 نظرات (0)
منبع: پایگاه خبری فدراسیون
حضور سینا ابراهیمی عضو باشگاه قاجر را در این اردو تبریک و آرزوی موفقیت روزافزون برایشان داریم.


ارسال شده در تاریخ شنبه 22 ارديبهشت 1397 - ساعت 12:46 نظرات (0)
 به گزارش کمیته کوهنوردی با اسکی فدراسیون آخرین برنامه تقويم فصل 96 – 97 با برگزاری فستيوال کوهنوردی با اسکی قله علم کوه به پایان رسید . این جشنواره امسال با هماهنگی فدراسيون جهانی کوهنوردی با اسکی در ایران برگزار گردید.

نماینده فدراسیون جهانی آقای الیویر مانسترو، برنامه ریز و طراح رویداد های اسکی کوهستان فرانسه ، مدرس و راهنمای کوهستان جهانی  (UIAGM) ، مدرس کوهنوردی با اسکی فدراسیون فرانسه FFME در این جشنواره حضور داشتند .

این جشنواره با هدف ارتقاء سطح کمی و کيفی کوهنوردان با اسکی با حضور 11 نفر از ورزشکاران داخلی و ۳ نفر از ورزشکاران کشور روسیه برگزار گردید ......
در این جشنواره سینا ابراهیمی عضو باشگاه قاجر قروه شرکت نمودند.


ارسال شده در تاریخ چهارشنبه 19 ارديبهشت 1397 - ساعت 10:02 ادامه مطلب نظرات (0)