برنامه زمان بندی شده شش ماهه اول سال 1398 باشگاه قاجر

کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید

کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این کانال از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛


صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید
صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این صفحه و دنبال کردن ما از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛

اعضای گروه قاجر در مسیر دوزخ دره الوند1365

نفرات ایستاده از راست: وحید خلوصی، امیر حیدری، جلال حنیفی، پرویز نویدی، فردین صالحی

ورود به صفحه آلبوم خاطرات

15 نفر از بااعضای هیئت و گروه قاجر در تاریخ 19/1/1390 از جبهه جنوبی به ارتفاعات پریشان صعود نمودند .
اعضای شرکت کننده در این برنامه:
بانوان: شعله اکبری - پرستو فعله گری - الهه زارعی- مهشید الماسی- یاسمن نعمتی - لیلا صالحی(سرپرست)
آقایان: عبدالله سنگین آبادی- شهرام نعمتی- محمود فلاح زاده- حسین کریمی - مهدی لقایی- رامین سنگین آبادی- سعید احمدی- کورش دره وزمی- مشتاق لقایی
 

ارسال شده در تاریخ پنج شنبه 20 فروردين 1390 - ساعت 17:00 نظرات (0)
دیواره 800متری یافته در 0ا کیلومتری شهرستان خرم آباد در جاده کوهدشت واقع شده است. متاسفانه این دیواره بر خلاف پتانسیل بالایی که دارد، آنچنان که شایسته و در خور موقعیت آن می باشد، مورد توجه قرار نگرفته است. مهمترین دلیل برای ناشناخته بودن این دیواره عدم اطلاع رسانی اولین گشایندگان مسیر های این دیواره و همچنین فقدان منبع تامین آب در این منطقه می باشد. فرم وشکل ظاهری این دیواره مانند دیواره بیستون است. بر روی این دیواره تا به امروز چند مسیر از جمله: همدانی ها، سایه، آریاو...گشایش شده است.

مسیر کوهپیمایی از پای جاده تا پای دیواره حدود یک ساعت می باشد. این منطقه دارای تنوع گیاهی و جانوری است به صورتی که برای جلوگیری از رفت و آمد شکارچیان چاله های بزرگی در مسیر جاده خاکی منتهی به پای دیواره حفر شده است.
 
بنابر هماهنگی های قبلی قرار بر این بود که یک تیم در ایام عید به سرپرستی افشین رمضانی برای گشایش یک مسیر جدید راهی منطقه شوند. از قروه یک تیم 4 نفره (بانوان: عفت مرادی و مریم شهسواری و آقایان: پدرام نعمتی و محمد ظاهری)  در این برنامه شرکت نمودند. متاسفانه در روز دوم  پدرام نعمتی بر روی دیواره پایش آسیب دید و او به همراه محمد ظاهری نتوانستند به صورت کامل در برنامه گشایش مسیر شرکت نمایند.
 
تیم گشایش مسیر: افشین رمضانی از کرج(سرپرست)_محمد جلالی(تهران)_ فرشاد میجونی(قزوین)_ سعید خاشاکی(رشت)_ پدرام نعمتی(قروه) _محمد ظاهری(قروه)  


ارسال شده در تاریخ پنج شنبه 11 فروردين 1390 - ساعت 21:29 ادامه مطلب نظرات (0)
8نفر از اعضای هیئت و گروه قاجر از تاریخ 2 الی 4 فروردین 1390 بر روی دیواره بیستون تمرین سنگنوردی نمودند....
 


شرکت کنندگان (آقایان) : محمد ظاهری، مهدی عباسی، مرتضی عباسی، عرفان آزادی، سامان مفاخری، جبار سلیمانی(از شهرستان دیواندره)، رحمان مرادیانی، پدرام نعمتی(سرپرست)


ارسال شده در تاریخ پنج شنبه 5 فروردين 1390 - ساعت 21:49 ادامه مطلب نظرات (0)

باسلام خدمت بازدیدکنندگان محترم. از وقفه پیش آمده در اعلان برنامه ها و مطالب گروه قاجر پوزش می طلبیم. امید است که این اشکال حمل بر بی توجهی نسبت به شما بزرگواران نباشد.

گزارش برنامه های اجرا شده در این مدت را طی چند روز، خدمت شما اعلام میداریم.

برای اولین بار مسولین هیئت کوهنوردی استان کردستان تصمیم گرفتند که  صعود به یک قله هفت هزار متری در منطقه هیمالیا را برگزار نمایند. از گروه قاجر چهار نفر در اردوی اول شرکت کرده و توانستند همگی به اردوی دوم نیز راه پیدا کنند. اولین اردو در کوههای "آوالان" منطقه نشور کامیاران برگزار شد. این اردوی سه روزه در تاریخ 20 الی 22 بهمن ماه اجرا گردید.

 در روز اول تمامی نفرات شرکت کننده در محل استادیوم ملک نیا سنندج حضور داشتند و بعد از ثبت نام و چک کردن وسایل راهی منطقه برگزاری اردو شدند و در ابتدای مسیر کمپ زدند. در روز دوم  کوهنوردان تا محل پناهگاه صعود کرده و در کنار پناهگاه کمپ زده و قلل منطقه را صعود نمودند. در روز سوم نفرات شرکت کننده بعد از تمرین عبور از معابر صخره ای، به سمت پایین سرازیر شدند و در میان راه مسائل آموزشی مانند کارگاه ها و حمایت های میانی مرور شد.  

از تاریخ 10 الی 13 اسفند ماه اردوی دوم در قلل بدر و پریشان شهرستان قروه برگزار شد.کوهنوردان راه یافته به اردوی دوم، حدود دو سوم تعداد نفرات شرکت کرده در اردوی اول بودند

در روز اول نفرات شرکت کننده در این اردو، به شهرستان قروه آمده و در خوابگاه اداره مخابرات اسکان داده شدند. روز دوم نفرات تیم از طریق خط الراس کولاوا_بدر به پناهگاه بدر رفتند البته در این روز یکی از شرکت کنندگان در اواسط مسیر از ناحیه پا دچار مشکل گردید که توسط دو نفر دیگربه پایین آورده و به قروه منتقل شد و آن دو نفر از طریق روستای خندان آباد به پناهگاه رفتند. در روز سوم نفرات تیم به سمت قله بدر حرکت کرده و از آنجا راهی قله پریشان شدند و تا غروب به پناهگاه بدر باز گشتند. در این روز یکی از شرکت کنندگان  به خاطر نامساعد بودن وضع جسمانی توسط دو نفر به روستای خندان آباد انتقال یافت تا به قروه برگردانده شود و آن دو نفر به پناهگاه بازگشتند. در روز چهارم افراد شرکت کننده به قله بدر صعود کردند و در راه بازگشت نکاتی در مورد عبور از مناطق بهمن گیر و کارگاهها و نحوه حمایت کردن بیان شد.  

نفرات شرکت کننده گروه قاجر: آقایان شهرام نعمتی، پدرام نعمتی، رحمان مرادیانی و محمد ظاهری  

روابط عمومی گروه کوهنوردی قاجر قروه


ارسال شده در تاریخ پنج شنبه 29 اسفند 1389 - ساعت 18:31 نظرات (0)
برنامه "تنوره بزرگ پریشان"
در تاریخ 26 و 27 اسفند 1389 11 نفر از اعضای هیئت و گروه قاجر به ارتفاعات پریشان صعود نمدند.
در این برنامه مسیری توسط آقایان شهرام نعمتی، چنگیز اردلان، رحمان مرادیانی, محمد ظاهری و محمد نعمتی صعود شد که تا به امروز در زمستان هیچ صعودی بر روی آن انجام نشده بود.

شرکت کنندگان: بانوان لیلا صالحی، الهه زارعی و آقایان چنگیز اردلان، فریدون الماسی، رحمان مرادیانی، کامران محمدی، محمد نعمتی، محمد ظاهری، حمید یارویسی، مشتاق لقایی و شهرام نعمتی(سرپرست)تاریخ اجرای برنامه : 26، 27 اسفند 1389

شرکت کنندگان (آقایان) : چنگیز اردلان، فریدون الماسی، رحمان مرادیانی، کامران محمدی، محمد نعمتی، محمد ظاهری، حمید یارویسی، مشتاق لقایی و شهرام نعمتی(سرپرست)

شرکت کنندگان (بانوان) : لیلا صالحی- الهه زارعی


ارسال شده در تاریخ پنج شنبه 29 اسفند 1389 - ساعت 18:01 نظرات (0)

برنامه آموزش مقدماتی یخ نوردی در دو برنامه مجزا در تاریخ 7،8 اسفند 1389 با حضور سه نفر از اعضای هیئت و گروه قاجر  در  آبشار سنگین آباد  اجرا گردید.
تاریخ اجرای برنامه : 7،8 اسفند 1389

شرکت کنندگان (آقایان) : کامران محمدی، محمد سنگین آبادی و رحمان مرادیانی(سرپرست)


ارسال شده در تاریخ پنج شنبه 29 اسفند 1389 - ساعت 18:02 نظرات (0)
4 نفر از اعضای هیئت و گروه قاجر مورخه 5،6 اسفند 1398 بر روی دیواره یوسف سیاه سنگنوردی نمودند.
در این برنامه دو طول از مسیر "شهرام" در شرایط زمستانه توسط پدرام نعمتی و رحمان مرادیانی صعود شد.

شرکت کنندگان پدرام نعمتی، ابراهیم شیری، ارسلان سنگین آبادی و رحمان مرادیانی(سرپرست).


تاریخ اجرای برنامه : 5،6 اسفند 1389

شرکت کنندگان (آقایان) : پدرام نعمتی، ابراهیم شیری، ارسلان سنگین آبادی و رحمان مرادیانی(سرپرست).


ارسال شده در تاریخ پنج شنبه 29 اسفند 1389 - ساعت 18:04 نظرات (0)
3 نفر از اعضای هیئت و گروه قاجر مورخه 2 الی 4 اسفند 1389 قله «بن رو» بلندترین قله رشته کوه قاش مستان را صعود نمودند.

این صعود در حالی اجرا شد که طی سه سال اخیر هیچ گونه صعود موفق زمستانه بر روی این قلل اجرا نشده بود.


شرکت کنندگان (آقایان) : داوود مفاخری، علی الیاسی و محمد ظاهری، شهرام نعمتی(سرپرست


ارسال شده در تاریخ پنج شنبه 29 اسفند 1389 - ساعت 18:05 نظرات (0)
11 نفر از اعضای هیئت و گروه قاجر 21، 22 بهمن 1389 به قله بدر صعود نمودند.تاریخ اجرای برنامه : 21،22 بهمن 1389

شرکت کنندگان (آقایان) : ئاآمانج ئاجیکان، حمید یارویسی، مشتاق لقایی، سعید احمدی و سیامک فهیمی (از کوهنوردان تهران)، طیب صالحی(سرپرست)

شرکت کنندگان (بانوان) : صدیقه نوربخش، الهام الهیاری، الهه زارعی، مهشید الماسی، لیلا صالحی


ارسال شده در تاریخ پنج شنبه 29 اسفند 1389 - ساعت 18:10 نظرات (0)
10 نفر از اعضای هیئت و گروه قاجر خط الراس کولا به قله بدر را پیمایش نمودند

شرکت کنندگان (آقایان) : حسین عسگری، مهدی ضیایی، پدرام نعمتی،عبداله سنگین آبادی، داوود مفاخری، آرش علیزاده، حمزه مبارکی، کورش دره وزمی، ناصر براتی، شهرام نعمتی(سرپرست)


ارسال شده در تاریخ پنج شنبه 29 اسفند 1389 - ساعت 18:12 نظرات (0)