کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید

کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این کانال از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛


صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید
صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این صفحه و دنبال کردن ما از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛

اعضای گروه قاجر در پناهگاه میشان (الوند)1362
نفرات از راست: مسعود فریدونیان، فردین صالحی، بهزاد عسگری، پرویز نویدی، کامران اقدامیان

ورود به صفحه آلبوم خاطرات

به آگاهی می‌رساند؛ جهت فعال‌سازی نام باشگاه‌های کوهنوردی سراسر کشور در پرتال جامع فدراسیون، ضروری است مدارک زیر همراه نامه هیأت استان مبنی بر تأیید مدارک به فدراسیون ارسال گردد:
1ـ رونوشت مجوز باشگاه (برابر اصل توسط هیأت استان)
2ـ رونوشت حکم مربی که در اداره کل ورزش و جوانان استان به عنوان مربی باشگاه ثبت شده است (برابر اصل توسط هیأت استان)
منبع: پایگاهی خبری فدراسیون

ارسال شده در تاریخ سه شنبه 10 بهمن 1396 - ساعت 11:39 نظرات (0)
مورخه 9بهمن  3 تن از اعضای باشگاه قاجر لوله های آب در آبشار سنگین آباد را تعمیر نموده سپس بر روی شیب عمودی  تمرین یخنوردی نمودند.تاریخ اجرای برنامه : 9 بهمن ماه 1396

شرکت کنندگان (آقایان) : محمدسنگین ابادی.شاهین نادری.علی میرانی


ارسال شده در تاریخ دوشنبه 9 بهمن 1396 - ساعت 23:17 نظرات (0)
 تلاش صعود زمستانی *نانگاپاربات که توسط الیزابت روول بانوی فرانسوی و تومک مکیویچ لهستانی تا ارتفاع 7400 صورت گرفته بود بعلت یخ زدگی اندامها و کور برفی تومک مکیویچ در روز جمعه 26 ژانویه متوقف شد و تومک مکیویچ با کمک الیزابت روول همنوردش تا ارتفاع7260 متری به پایین هدایت شد و پس از برقراری چادر برای "تومک" و درخواست کمک اضطراری با تلفن ماهواره ای برای آوردن کمک به محل دقیق تومک مکیویچ که احتمالا درگیر "ادم" هم شده بود الیزابت روول به فرود خود بطرف پایین ادامه میدهد.
اخبار گرفتاری کوهنوردان در نانگاپاربات موسوم به"کوهستان قاتل" در سراسر جهان پیچید ........


 
 نجات از دست کوه قاتل، نانگاپاربات.
الیزابت روول فرانسوی بین نجات دهنده گان خود دنیس اوربکو (چپ) و آدام بیلسکی (راست)         

ارسال شده در تاریخ دوشنبه 9 بهمن 1396 - ساعت 11:18 ادامه مطلب نظرات (1)
«محمد رضا صفدریان» یخ‌نورد توانمند کشورمان با درخششی ارزنده، موفق به کسب نخستین مدال طلای جهانی یخ‌نوردی ایران، از رقابت‌های جام جهانی یخ‌نوردی در «رابینستن» ایتالیا شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی؛ در جریان دومین مرحله از جام‌های جهانی یخ‌نوردی که در «رابینستن» ایتالیا برگزار شد، «محمد رضا صفدریان» یخ‌نورد خوب کشورمان، پس از کسب مدال برنز جام جهانی «سوئیس»، در این مسابقات نیز خوش درخشید و نخستین مدال طلای ایران از جام‌های جهانی را ازآن خود کرد. 
« صفدریان» توانست بالاتر از قهرمانان روسیه و کره جنوبی به مدال طلای ماده «لید» مردان دست یافت. هم چنین «محسن بهشتی» دیگر یخ‌نورد خوب و شایسته ماده «سرعت» کشورمان نیز، موفق به کسب عنوان چهارم جام جهانی «رابنستین» ایتالیا شد......ارسال شده در تاریخ یکشنبه 8 بهمن 1396 - ساعت 12:26 ادامه مطلب نظرات (0)
مورخه 6 بهمن ماه 5 تن از اعضای باشگاه قاجر در دیواره یخی آبشار سنگین آباد تمرین یخنوردی نمودند.


 

تاریخ اجرای برنامه : 6 بهمن ماه 1396

شرکت کنندگان (آقایان) : رحمان مرادیانی،علی رضامیرانی.مهدی عباسی.شاهین نادری. سهند نوردی


ارسال شده در تاریخ جمعه 6 بهمن 1396 - ساعت 18:55 نظرات (0)
اعضا تیم ۱۰ نفره جوانان کشورمان روزهای شنبه تا دوشنبه اردوی آمادگی یخنوردی خود را زیر نظر مربیان فدراسیون آقایان عباس علی نژاد و حسین مقدم در منطقه ی آبشار آبنیک گذراندند.
این تیم که اواخر بهمن ماه سال جاری با همکاری کمیته های هیمالیانوردی، جوانان و روابط بین الملل به این کمپ اعزام می شوند، طی این سه روز مباحث مختلف در خصوص یخنوردی را به آموزش دیده و با تمرین سپری کردند.
 مرور و تمرین مباحث آموزشی و اهمیت ایمنی در یخنوردی و یخچال های طبیعی، اصول گام برداری و کار با تبر، نحوه بستن پیچ یخ و برپایی کارگاه ها - تمرین صعود های سرطناب - ثابت گذاری - عبور از طناب ثابت - فرود روی طناب های ثابت - تراورس در یخنوردی - مختصری هم از نحوه ی بالا کشی (امداد) روی یخچال ها، از مباحثی بودند که در این دوره به آنها پرداخته شد.
برای این عزیزان آرزوی موفقیت داریم.
منبع: پایگاه خبری فدراسیون
حضور آقای سینا ابراهیمی عضو باشگاه قاجر را در این اردو تبریک و آرزوی موفقیت روز افزون برایشان داریم.


ارسال شده در تاریخ چهارشنبه 4 بهمن 1396 - ساعت 20:16 نظرات (0)
از غرفه فدراسیون واقع در سالن شماره 18بخش گردشگری ورزشی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری دیدن فرمایید / زمان: سه شنبه 3 بهمن الی جمعه 6 بهمن 1396 /مکان: محل دائمی نمایشگاه‌ بین المللی
تهران: خیابان سئول، محل دائمی نمایشگاه بین المللی-درب جنوب غربی- انتهای سالن 18- غرفه فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی
منبع: پایگاه خبری فدراسیونارسال شده در تاریخ سه شنبه 3 بهمن 1396 - ساعت 23:50 نظرات (0)
مورخه  2 بهمن ماه 5 تن از اعضای باشگاه قاجر  بهمراه 1 تن از کوهنوردان دیواندره طبق برنامه زمانبندی شده شش ماهه دوم به قله 3195متری قولی زلیخا چلچمه در دیواندره صعود نمودند.
گزارش برنامه در ادامه مطلب... 

تاریخ اجرای برنامه : 1 و 2 بهمن ماه 1396

شرکت کنندگان (آقایان) : طیب صالحی، محمد میرانی، علی الیاسی، پدرام نعمتی، جبار سلیمانی، شهرام نعمتی (سرپرست)


ارسال شده در تاریخ دوشنبه 2 بهمن 1396 - ساعت 23:45 ادامه مطلب نظرات (0)
یخ‌نوردان کشورمان در مسابقات جام جهانی در «ساس فی» سوئیس با راه‌یابی به فینال مواد مختلف، خوش درخشیدند و در نهایت «محمد رضا صفدریان» یک مدال برنز ارزشمند را به عنوان اولین مدال انفرادی جهانی در رده بزرگسالان از آن ایران کرد. 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی؛ در جریان رقابت‌های جام جهانی یخ‌نوردی که در «ساس فی» سوئیس جریان دارد، یخ‌نوردان کشورمان در این رقابت‌ها خوش درخشیدند........

 ارسال شده در تاریخ یکشنبه 1 بهمن 1396 - ساعت 09:21 ادامه مطلب نظرات (0)
 دوره داوری و طراحی مسیر درجه3اسکی کوهستان مورخه 25 الی 29 دی ماه در شهرستان سرعین(الوارس) برگزار گردید.
 در این دوره کارورزی دوره طراحی مسیر و داوری پنجمین دوره مسابقات کشوری و انتخابی تیم های ملی جهت مسابقات آسیایی  انجام گرفت.
شرکت آقای سبنا ابراهیمی عضو با شگاه قاجر را در این دوره تبریک می گوییم.


سبنا ابراهیمی

تاریخ اجرای برنامه : 25 الی 29 دی ماه 13962


ارسال شده در تاریخ یکشنبه 1 بهمن 1396 - ساعت 09:06 نظرات (0)