اعضای گروه قاجر در قله پریشان 1354

ورود به صفحه آلبوم خاطرات

به آگاهی می‌رساند؛ کارگروه مسابقات و لیگ فدراسیون در راستای اجرای تقویم ورزشی سال 95 با هدف توسعه کمی و کیفی رشته درای تولینگ و همچنین آمادگی هرچه بیشتر نفرات اعزامی به رقابت‌های بین‌المللی در نظر دارد پنجمین دوره مسابقات درای‌تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد، گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در دو بخش مردان و زنان به شرح زیر برگزار نماید: ...


ارسال شده در تاریخ یکشنبه 23 آبان 1395 - ساعت 08:38 ادامه مطلب نظرات (0)
مورخه 21 آبان سه تن از اعضای تیم قاجر به قله 2398 متری بدر در جنوب قروه صعود نمودند.

تاریخ اجرای برنامه : 21 آبان ماه 1395

شرکت کنندگان (آقایان) : شهرام نعمتی، سینا ابراهیمی، پدرام نعمتی


ارسال شده در تاریخ شنبه 22 آبان 1395 - ساعت 14:11 نظرات (0)
با پایان رقابت هاي سنگ نوردي ماده سرعت كه در گوانگجوي چين برگزار شد، ورزشکاران کشورمان به نتایج زیر دست یافتند: در رده سني نوجوانان میلاد علیپور دهم شد. در رده سني جوانان مهدی علیپور كه به مرحله يك چهارم راه يافته بود، در نهايت هفتم شد و احسان اسرار نيز در همين گروه سني در رده چهاردهم قرار گرفت. شايان ذكر است؛ در هر دو رده سني، ورزشکاران ایتالیايي به مقام قهرمانی دست یافتند. این رقابت ها تا یکشنبه هفته جاري ادامه خواهد یافت.
منبع: پایگاه خبری فدراسیون

ارسال شده در تاریخ شنبه 22 آبان 1395 - ساعت 08:58 نظرات (0)
مورخه 21 آبان ماه 12 تن از تیم کوه نوردی قاجر به قله کولاوا در جنوب غربی قروه صعود نمودند.

قله کولاوا

دهانه غار کولاوا
دریاچه سراب با دورنمای قله کولاوا

شرکت کنندگان (آقایان) : فرید سنگین آبادی، عباس محمدی، مجتبی مالکی،شاهین خادم، محمود فلاح زاده، محمد طاهری، مصطفی مبارکی

شرکت کنندگان (بانوان) : پریا آرامی،سمیه مبارکی، زهرا مبارکی، بیان گل مرادی،لیلا صالحی


ارسال شده در تاریخ جمعه 21 آبان 1395 - ساعت 15:26 نظرات (0)
نظر به برگزاری دوره‌های آموزشی توسط اشخاص فاقد صلاحیت و بدون مجوز آموزشی، به آگاهی می‌رساند؛ دوره‌های آموزشی مورد تأیید فدراسیون فقط توسط هیأت‌های استان‌ها، شهرستان‌ها و باشگاه‌های مورد تأیید هیأت‌ استان برگزار می‌گردد و دوره‌هایی که توسط اشخاص و یا مربیان رأساً اقدام شود فاقد وجاهت بوده و فدراسیون نسبت به صدور گواهینامه هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت...
مقتضی است هیأت‌های استان‌ها نسبت به اطلاع‌رسانی در سطح استان مربوطه اقدام نمایند.
 منبع: پایگاه خبری فدراسیون

ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت 23:50 نظرات (0)
به آگاهی می‌رساند؛ فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی در ادامه صعودهای زمستانی دهه مبارک فجر همانند سال‌های قبل در نظر دارد به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گرامیداشت یاد زحمتکشان و پیشکسوتان کوهنوردی کشور،  صعود سال جاری را با همکاری هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان یزد بر روی قله‌های شیرکوه، بحر آسمان، گاو گوساله، طزرجان، برفخانه، منشاد) با شرایط زیر برگزار نماید....
¯ زمان:  13 الی 15 بهمن
¯ سهمیه شرکت‌کنندگان: سهمیه هر استان4 نفر آقا و 2 نفر خانم (سهمیه باشگاه‌ها در قالب هیئت‌ها می‌باشد).
¯ سایر شرایط:
-  نظربه اینکه یکی از قله ها به صورت فنی صعود می‌گردد از نفرات معرفی شده هر استان یک نفر توسط تیم فنی فدراسیون با توجه به سوابق گزینش می‌شود.
¯ توجه: اطلاعات تکمیلی در بخشنامه‌های بعدی از طریق سایت فدراسیون اعلام خواهد شد.
مقتضی است  هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان‌ها نسبت به برگزاری صعودهای استانی و اعلام اسامی تیم منتخب حداکثر تا نیمه دیماه اقدام نموده و اسامی مورد نظر را به این فدراسیون اعلام نمایند.
منبع: پایگاه خبری فدراسیون

ارسال شده در تاریخ سه شنبه 18 آبان 1395 - ساعت 20:34 نظرات (0)
دوستان سنگ نورد می دانند که وقتی در طول بلند کار میکنند وقتی بازو یا ساعد به اصطلاح دم می کند دیگر صعود کردن مشکل می شود یکی از دلایل این امر اسید لاکتیک است..
اسید لاکتیک چیست و چگونه تولید می شود؟
به طور خلاصه می توان گفت وقتی اکسیژن موجود در خون کافی نباشد اسید لاکتیک تولید می شود. تولید این ماده نتیجه فرایند تولید انرژی در ماهیچه بدون وجود اکسیژن است. یکی از دلایل کمبود اکسیژن در خون انقباض عضلات است که موجب بسته شدن مویرگهای حامل اکسیژن میشود. گفته می شود در صورتی که ماهیچه ناچار به تحمل فشاری به اندازه نیمی از قدرت ماکزیمم آن باشد، همه مویرگهای آن بسته می شود. اعمال فشار کمتر موجب باز شدن تدریجی این مویرگها و ادامه جریان خون خواهد شد. وقتی فشار کمتر یا در حد 20 درصد فشار ماکزیمم است، این مویرگها کم و بیش پر خواهند بود....ارسال شده در تاریخ سه شنبه 18 آبان 1395 - ساعت 14:32 ادامه مطلب نظرات (0)
«باز باران
با ترانه
با گوهرهای فراوان
می‌خورد بر بام خانه»
.......

ارسال شده در تاریخ دوشنبه 17 آبان 1395 - ساعت 08:34 نظرات (0)
مورخه 12 و 13 آبان ماه 6 تن از غارنوردان تیم قروه به همراه تنی چند از سایر غارنوردان، طنابهایی غار پراو را که در 23 مهر پیمایش کرده بودند، جمع آوری نمودند.
گزاش برنامه در ادامه مطلب...تاریخ اجرای برنامه : 12 الی 13 آبان 1395

شرکت کنندگان (آقایان) : تیم قروه: سینا ابراهیمی، میثم ایرانپور، ادیب خالدیان، مناف فتاحی، وحید مرتضایی، داوود مفاخری (سرپرست)


ارسال شده در تاریخ یکشنبه 16 آبان 1395 - ساعت 07:39 ادامه مطلب نظرات (0)
نظر به استعلام متقاضیان تأسیس باشگاه‌ها مبنی بر تعیین تکلیف وضعیت مالیاتی باشگاه‌های ورزشی، به آگاهی می‌رساند؛ بر اساس ماده 134 قانون مالیات‌های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور درآمد باشگاه‌ها و موسسات ورزشی دارای مجوز از سازمان تربیت بدنی (وزارت ورزش و جوانان کنونی) حاصل از فعالیت‌های منحصراً ورزشی از پرداخت مالیات معاف است . لذا باشگاه‌های ثبت شده ملزم به ارائه اظهارنامه مالیاتی و دفاتر رسمی با ذکر فعالیت‌های ورزشی خود به سازمان امور مالیاتی جهت جلوگیری از جریمه و ثبت مالیات سالیانه می‌باشند...
منبع: پایگاه خبری فدراسیون

ارسال شده در تاریخ شنبه 15 آبان 1395 - ساعت 09:11 نظرات (0)