عضویت در باشگاه قاجر

دهانه غار دیوزندان1365
طیب صالحی و داریوش الهیاری از بانیان گروه قاجر

ورود به صفحه آلبوم خاطرات

تعدادی از اعضای هیئت و گروه قاجر به همراه کارکنان اداره آموزش وپرورش  به قله 2800 متری قلوز وسطی در جنوب قروه صعود نمودند.
گزارش برنامه را در ادامه مطلب بخوانید...


 گزارش صعود مشترک چند نفر از اعضای گروه کوهنوردی قاجر و کارکنان مدیریت آموزش وپرورش به قله قلوز وسطی
روز سه شنبه 7/3/92 دو نفر از اعضای گروه کوهنوردی قاجر (حسین کریمی، محمود فلاح زاده) همراه با مدیریت محترم اداره آموزش وپرورش و معاونت و کارکنان این مجموعه به قله 2800 متری قلوز وسطی صعود نمودند . 

در این روز بعد از اتمام کار اداری ساعت 15 بعد از ظهر 18 نفر از قروه با مینی بوس از قروه به سمت باغچه مریم حرکت نمودند و ماشین را در جای مناسب قرار داده و سپس از مسیر دره باغچه به سمت قله یا همان دکل شروع به صعود نمودند با توجه به بارندگی های اخیر ، این مسیر سرسبز شده بود ودارای طبیعت جالب و متنوعی بود که باعث جذابیت مسیر و برنامه شده بود ، در طول مسیر حرکت گروه سرپرست برنامه اطلاعات و موارد لازم و مفید را در اختیار همکاران می گذاشت .
 
 پس از طی مسیر دره در یک صف منظم برای صعود یکی از یال های منتهی به قله که دارای شیب ملایمی بود انتخاب شد و گروه از مسیرپاکوب موجود در این مسیر به سمت قله حرکت نمودند ودر ساعت 45/17 عصر به قله و کنار دکل رسیدند .
 
پس از صرف عصرانه وتجدید قوا و استراحت در ساعت 30/18 گروه شروع به فرود از قله نمودند ومسیر یال اصلی سمت چپ انتخاب شد و گروه در ساعت 20 شب به باغچه مریم برگشته و پس از استراحت کوتاهی به سمت شهر حرکت نمودند.

لازم به ذکراست که قلل سه گانه قلوز ( قلوز کوچک ، وسطی ، بزرگ ) در جنوب قروه واقع شده اند و دارای ارتفاع های متفاوتی می باشند که قلوز بزرگ در حدود 3000 متر از سطح دریا می باشد و این مجموعه نما ی قشنگ وجالبی به شهر داده است و دارای دره های سرسبز و چشمه های خروشان و دو آبشار زیبا می باشد و جالب تر اینکه تقریبا در ابتدای تمام دره هایی که به این مجموعه ختم می شود یک روستا ی سرسبز و آباد وجود دارد .
گزارش و سرپرست : حسین کریمی


ارسال شده در تاریخ دوشنبه 27 خرداد 1392 - ساعت 11:24 تعداد بازدید : 1813
.:: ارسال نظر جدید ::.

نام کامل : (الزامی)
آدرس ایمیل :
آدرس سایت :
متن نظر : (الزامی)
کد امنیتی :  (الزامی)