کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید

کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این کانال از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛


صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید
صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این صفحه و دنبال کردن ما از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛

چاپ نخست کتاب «طبیعت گردی در ایران» تالیف مشترک «نسرین صالحی» و «محمدعلی فیاضی» منتشر شد.
این کتاب با شمارگان ۲هزار نسخه و بهای ۳۰۰ هزار ریال به بازار کتاب عرضه شده است. این کتاب که در انتشارات «میرماه» به چاپ رسیده در دو فصل عمده به معرفی فعالیت های گردشگری و جاذبه های استانهای کشور می پردازد.
در فصل نخست که شامل فعالیت های گردشگری است سعی شده تا شاخه های عمده طبیعت گردی در ایران و پتانسیل های آن مورد بررسی قرار گیرد. در فصل دوم کتاب هم جاذبه های طیبعی هر استان به صورت خلاصه آمده است.
«احمد مسجد جامعی» رییس شورای شهر تهران در یادداشتی در این کتاب گفت: این کتاب تلاش قابل تحسینی در معرفی طبیعت ایران و شناساندن مناطق و جاذبه های طبیعت گردی کشور داشته است.
وی افزود: طبیعت در آیین و آداب و رسوم باستانی ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار است که روز سیزده به در (روز طبیعت) نمادی از این نگاه ویژه است.
 منبع: زیست بوم با تشکر از کوه نوشتارسال شده در تاریخ پنج شنبه 3 بهمن 1392 - ساعت 08:15 تعداد بازدید : 918
ارسال کننده : خسرو رستمی
تاریخ ارسال : یکشنبه 6 بهمن 1392 - ساعت 18:16 Website : http://khros431.blogfa.com/

با تشکر از مطالب خوبتان . موفق باشید.
.:: ارسال نظر جدید ::.

نام کامل : (الزامی)
آدرس ایمیل :
آدرس سایت :
متن نظر : (الزامی)
کد امنیتی :  (الزامی)