دعوت از کوهنوردان جهت نام نویسی در باشگاه

قابل توجه همنوردان، کوهنوردان و علاقمندان به طبیعت و کوهستان: 
 باشگاه کوهنوردی، کوهپیمائی و غارنوردی قاجر در نظر دارد با هدف اشاعه ورزش کوهنوردی و غارنوردی، همچنین پرورش جوانان مستعد جهت صعودهای دشوار زیر نظر مربیان مجرب، عضوگیری نماید.
در تاریخ 98.2.1 پس از نام نویسی با رای گیری بین اعضا، هیئت مدیره انتخاب می گردد لذا جهت هماهنگی و ثبت نام با شماره همراه 09188712957 و 09183788127 تماس حاصل فرمائید .     
 مدارک ثبت نام :  
 1. تصویر شناسنامه و کارت ملی 
2- عکس 3*4 دو قطعه  
3- بیمه ورزشی ( کوهنوردی) 
 4- رضایت نامه جهت افراد زیر 18 سال
 5- چکاب کامل قلب
 6- فیش واریزی یا رسید عابر بانک 100000 تومان جهت حق عضویت به شماره کارت 6104337916442609 بانک ملت بنام باشگاه قاجر.
همنوردان پس از واریز فیش به شماره های همراه ذکر شده، اطلاع رسانی نمایند.
 ضمنا مدارک را میتوانید به ایمیل باشگاه ارسال فرمائید.                                 ghajer.ghorveh@ymail.com

کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید

کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این کانال از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛


صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید
صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این صفحه و دنبال کردن ما از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛

اعضای باشگاه قاجر در مسیر قله بدر فروردین 1389

ورود به صفحه آلبوم خاطرات

به گزارش خبرنگار ایرنا، این روزها دسته های زیادی از مردم و مسافرانی که به شهرستان مرزی سردشت سفر می کنند در ادامه سفر خود به این منطقه راهی آبشار شلماش می شوند تا از این جاذبه مهم گردشگری در این فصل از سال دیدن کنند.
این بازدیدکنندگان در اواسط فصل زمستان نه به خاطر دیدن فرود آمدن موجهای آب از بالای سنگ ها، فواره های آب و چرخش های خروشان بلکه برای دیدن کوههای یخی که در این آبشار به واسطه یخ زدن آن به وجود آمده است به این مکان سفر می کنند.
پدید آمدن مناظر زیبایی از یخ در آبشارهای کوچک دیگری از جمله نیزه، نیوژ، خرپاپ و رزگه در حوزه شهرستان های سردشت و پیرانشهر نیز جلوهایی است که امروزه مسافران و گردشگران را به سوی خود جلب کرده است.
اما این شاهکار طبیعت باعث نگرانی برخی از شهروندان و دوستداران محیط زیست این شهرستان نیز شده و حیات وحش و آبزیان را با مشکلاتی مواجه کرده است.
رییس اداره حفاظت محیط زیست سردشت گفت: یخ بستن کامل این آبشارها می تواند مشکلاتی برای پرندگان و سایر آبزیان این مناطق ایجاد کند و آنها را با کمبود موادغذایی مواجه سازد.
کریم خضری اضافه کرد: در این آبشارها انواع آبزیان و از جمله گونه بسیار نادر سمندر کردستانی زیست می کنند و خشک شدن آبشار در فصل تابستان و یخ بستن آن در این فصل نگرانی هایی را ایجاد کرده است.
وی از شهروندان و روستاییان اطراف این آبشارها خواست تا برای حفظ پرندگان و دیگر حیات وحش با همکاری اداره حفاظت محیط زیست به دانه پاشی و پخش مواد غذایی در اطراف روستاهای خود بپردازند.
مردم این شهرستان در چند روز اخیر سرمای 11درجه سانتیگراد زیر صفر را نیز تجربه کردند و تداوم این سرما باعث یخ بستن منابع آبی در این شهرستان شده است.
آبشار شلماش در فاصله 20 کیلومتری جنوب سردشت در آذربایجان غربی واقع شده است.
منبع: ایرناارسال شده در تاریخ شنبه 19 بهمن 1392 - ساعت 00:55 تعداد بازدید : 972
.:: ارسال نظر جدید ::.

نام کامل : (الزامی)
آدرس ایمیل :
آدرس سایت :
متن نظر : (الزامی)
کد امنیتی :  (الزامی)