کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید

کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این کانال از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛


صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید
صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این صفحه و دنبال کردن ما از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛

جمعی از اعضای گروه قاجر در گلگشت قنبرعلی 1387

ورود به صفحه آلبوم خاطرات

تیم لهستانی شامل تومک ماسکیوویچ و پاول دونای ، و تیم نورت فیس شامل سیمونه مورو و دیوید گوتلر بعد از هفته ها حضور در جبهه روپال و کسب آمادگی و هم هوایی ، سر انجام هفته گذشته اولین تلاش خود را برای صعود قله آغاز کردند . اما هوای سرد و باد سهمگین آنها را وادار به عقب نشینی کرد . تیم لهستانی از بالای 6000 متر و تیم نورت فیس از ارتفاع 5700 متری مجبور شدند به بیس کمپ برگردند . 
حالا حال هوا خوش است ! در واقع و به عبارت دقیق تر شرایط طوفانی هوا کمی بهتر شده است . پیش بینی می شود این هوای خوب تا روز شنبه ادامه داشته باشد . روز شنبه آینده ، 15 فوریه , سرعت باد 35 کیلومتر در ساعت خواهد بود . آیا روز شنبه روز صعود قله خواهد بود ؟
در هرحال تیم لهستانی یعنی تومک ماسکیوویچ و پاول دونای صبح امروز ، و تیم نورت فیس شامل سیمونه مورو ایتالیایی و دیوید گوتلر آلمانی بعد از ظهر امروز بیس کمپ را به قصد رسیدن به کمپ 1 در ارتفاع 5100 متری ترک کرده اند . واضح است که تلاش آنها تابع شرایط هوا و کوه خواهد بود . و شرایط ، البته ایده آل نیست ، اما تا 10 / 15 روز آینده بهترین شرایط همین شرایط موجود است .
در جبهه دایامیر ، دانیل ناردی ایتالیایی کماکان در حال هم هوایی است . او فعلا تا ارتفاع 5000 متر صعود کرده است .           
http://www.explorersweb.com/everest_k2/news.php?url=nanga-parbat-summit-push-take-2_1392199645
http://www.planetmountain.com/english/News/shownews1.lasso?l=2&keyid=41570#
با تشکر از بیواکارسال شده در تاریخ پنج شنبه 24 بهمن 1392 - ساعت 09:06 تعداد بازدید : 934
.:: ارسال نظر جدید ::.

نام کامل : (الزامی)
آدرس ایمیل :
آدرس سایت :
متن نظر : (الزامی)
کد امنیتی :  (الزامی)