کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید

کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این کانال از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛


صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید
صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این صفحه و دنبال کردن ما از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛

بانوان باشگاه قاجر در چهل چشمه دیواندره خرداد 1389
اعضا از راست: لیلا صالحی، الهه زارعی، مهناز محمدی، لیلا مالکیف شعله اکبری، مهشید الماسی، عفت مرادی، الهام الهیاری، صدیقه نوربخشف منیژه مرادی

ورود به صفحه آلبوم خاطرات

مورخه 13 مرداد 3 تن از اعضای باشگاه قاجر طبق برنامه زمانبندی شده شش ماهه اول در دیواره یوسف سیاه تمرین سنگنوردی نمودند.
یوسف سیاه در جنوب قروه واقع شده است.
گزارش برنامه در ادامه مطلب....تاریخ اجرای برنامه : 12 و 13 مرداد ماه 1396

شرکت کنندگان (آقایان) : سهند نوردی، رحمان مرادیانی (سرپرست)

شرکت کنندگان (بانوان) : باران اقدامیان


به نام خالق دیواره های زیبا
روز پنجشنبه مورخ 12مرداد96طبق برنامه باشگاه صعود دیواره یوسف سیاه در نظر گرفته شده بود. سرپرست برنامه محمدسعید حنیفی به دلیل برگزاری کنکور در همان روز نتوانست حضور بیابد پس بنده هماهنگی های لازم رو انجام دادم. 
بنده (رحمان مرادیانی) به همراه سهند نوری و باران اقدامیان ساعت 17:30 از قروه به سمت روستای میهم سفلی , میهم علیا و نهایتا ولی اباد حرکت نمودیم. 
جاده تا روستای میهم علیا اسفالت بوده و از ان پس شوسه می باشد. این مصافت حدود 20کیلومتر میباشد.از داخل روستای ولی اباد نیز تا دامنه کوه یوسف سیاه جاده خاکی وجود دارد. از روستا تا چشمه ای که در پایین این کوه بوده حدود 1ساعت پیاده روی دارد. از چشمه به بعد شیب تند شروع شده و حدود 2ساعت زمان نیاز دارد تا به زیر دیواره برسیم. در پایین دیواره سکویی وجود دارد که برای چادر زدن و شب مانی مکان مناسبی است .منتهی اب ندارد.اما 2دقیقه به ابتدای دیواره خواهیم رسید.
شب بسیار زیبا و به یاد مانیدنی را در پای این دیواره سپری کردیم. چادر استفاده نکردیم. 


ساعت 6صبح بیدار شده و پس صرف صبحانه و اماده شدن ساعت 7 شروع به صعود نمودیم.
مسیر انتخابی ما مسیر موسوم به مسیر شهرام می باشد این مسیر به منظور قدر دانی از زحمات شهرام نعمتی سرپرست باشگاه نام گزاری شده است.
 سهند سرطناب بود. مسیر شمالی بوده و 6طول به متراژی های 30 تا 40 متر می باشد.هر طول حدود 3تا 7رول دارد.اما نیاز به ابزارگزاری دارد. و ابزار فرند و کیل سایز ریزو متوسط استفاده کردیم. حدود 4ساعت طول کشید تا به قله رسیدیم. سپس طی 2ساعت فرود کردیم. کارگاه ها دارای حلقه فرود می باشد.وسایل ها رو جمع کرده و راهی پایین شدیم. و اقای بهنام اقدامیان با ماشین شخصی به استقبال ما امده بود و با هم به سمت قروه برگشتیم.
گزارش از رحمان مرادیانی

ارسال شده در تاریخ یکشنبه 15 مرداد 1396 - ساعت 09:57 تعداد بازدید : 434
.:: ارسال نظر جدید ::.

نام کامل : (الزامی)
آدرس ایمیل :
آدرس سایت :
متن نظر : (الزامی)
کد امنیتی :  (الزامی)