کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید

کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این کانال از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛


صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید
صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این صفحه و دنبال کردن ما از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛

اعضای گروه قاجر در مسیر قله سبلان1366
نفرات از راست: جمشید قاسمی- شاهین کوثری- جلال حنیفی

ورود به صفحه آلبوم خاطرات

مورخه 21 مهرماه 3 تن از اعضای باشگاه قاجر به قله بیستون در استان کرمانشاه صعود نمودند.شرکت کنندگان (آقایان) : پدرام نعمتی، رحمان مرادیانی (سرپرست)

شرکت کنندگان (بانوان) : مریم شهسواری


گزارش برنامه صعود به قله بیستون.مورخ 21مهر96
روز جمعه ساعت5 از قروه به سمت بیستون حرکت کردیم. تا بیستون 2ساعت زمان لازم است. برای صعود به قله بیستون سه مسیر وجود دارد . 
1-مسیر سنگنوردی که نیاز به داشتن ابزار و تکنیک دیواره نوردی دارد.
2- مسیر کوهپیمایی  که از کنار پلیس راه عبور کرده و تا دامنه کوه ماشین میتواند برود.این مسیر از کنار پلیس راه تا قله در فصول غیر زمستان حدود 5ساعت زمان لازم است.در وسط مسیر یک حلقه چاه اب وجود دارد. که اب ان قابل نوشیدن است اما بهتر است که گندزدایی شود. 
3-مسیری که انتهای شهر بیستون و در ابتدای جاده بیستون سنقر ادامه می یابد. این مسیر عمومیت کمتری دارد و تا قله حدود 6ساعت زمان لازم است.البته این مسیر نیز به چاه اب میرسد. 
ما از مسیر 2  به قله تا بالای مسیر قاجر رفته و سپس برگشتیم . البته در حین صعود ترک مسیر رو زده و در بازگشت که به تاریکی برخوردیم که بسیار مورد استفاده قرار گرفت. در پایان در نهایت سلامت به قروه بازگشتیم. 
گزارشگر از رحمان مرادیانی

ارسال شده در تاریخ یکشنبه 23 مهر 1396 - ساعت 09:21 تعداد بازدید : 706
.:: ارسال نظر جدید ::.

نام کامل : (الزامی)
آدرس ایمیل :
آدرس سایت :
متن نظر : (الزامی)
کد امنیتی :  (الزامی)