کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید

کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این کانال از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛


صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید
صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این صفحه و دنبال کردن ما از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛

مورخه 15 دی ماه 9 تن از اعضای باشگاه قاجر طبق برنامه زمانبندی شده شش ماهه دوم به قله 2970 متری آوالان در کامیاران (کردستان) صعود نمودند.
گزارش برنامه در ادامه مطلب....تاریخ اجرای برنامه : 14 و 15 دی ماه 1396

شرکت کنندگان (آقایان) : شهرام نعمتی.امیر مرادی.پدرام نعمتی.حمید ایپگی.وریا نصیری از دهگلان.علی عبدی.محمد صالحی.علی الیاسی(سرپرست)

شرکت کنندگان (بانوان) : مریم شهسواری


گزارش برنامه....
روز پنجشنبه 14 دی ماه از چهارراه مدرس ساعت 12:50 به سمت کامیاران حرکت کردیم یکی از همنوردان از دهگلان (وریا نصیری) به جمع ما پیوست.
ساعت 14:50 به روستای دلکروم رسیده  و بالاتر ازروستا ماشین ها را پارک کردیم و ساعت 15 راهی پناهگاه شدیم.
 در یک هوای نسبتا خوب ساعت 17:40 به پناهگاه رسیدیم 30 تن از همنوردان  سنندجی که قبل از ما حرکت کرده بودند، در پناهگاه بودند.
به زحمت جایی در پناهگاه برای خودمان پیدا کردیم. ظرفیت پناهگاه تکمیل شده بود.
 بعد از کمی استراحت تصمیم گرفتیم که شبانه قله بریم در نتیجه سه تن از اعضای تیم جهت پشتیبانی در پناهگاه ماندند و بقیه ساعت 18:30 به سمت قله حرکت کردیم.
 هوا کمی سرد و توام با باد بود اما هرچه به سمت بالا میرفتیم شدت باد زیاد می شد. در نهایت ساعت 19:30 به قله رسیدیم و پس از گرفتن چند قطعه عکس به سمت پناهگاه حرکت کرده و ساعت 20:15 به پناهگاه رسیدیم.
 پس از صرف شام  و گفتگو با همنوردان سنندجی ساعت 22 خوابیدیم.
جمعه ساعت 8 بیدار شده و بعداز خوردن صبحانه ساعت 9 به سمت پایین آمده و ساعت 11 به محل ماشین رسیده سپس به سمت قروه حرکت کردیم .
گزارش از علی الیاسی

ارسال شده در تاریخ سه شنبه 19 دی 1396 - ساعت 13:10 تعداد بازدید : 416
.:: ارسال نظر جدید ::.

نام کامل : (الزامی)
آدرس ایمیل :
آدرس سایت :
متن نظر : (الزامی)
کد امنیتی :  (الزامی)