کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید

کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این کانال از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛


صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید
صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این صفحه و دنبال کردن ما از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛

جمعی از بانوان گروه قاجر در مانگه دول1384
نفرات از راست: بصیره مرادی، صدیقه نوربخش، خدیجه حاجیان، شعله اکبری، مهوش نعمتی
نفرات نشسته از راست: یاسمن نعمتی، نادیاعسگری، مهتاب عسگری

ورود به صفحه آلبوم خاطرات

ششمین جشنواره دوسالانه فیلم های کوه نوردی باحضور جمعی از پیشکسوتان، هیمالیانوردان، غارنوردان
،مربیان و کوه نوردان  در روز پنجشنبه ۲۱ دی ماه ودر ساعت ۱۵:۳۰ آغاز شد و شامگاه جمعه 22 دی ماه 96 با تقدیر از برگزیدگان به کار خود پایان داد.
در این جشنواره از رویایی یخ ساخته خانم لیلا صالحی برای تصاویر کشیدن تلاش کوه‌نوردان قاجر قروه برای ساختن دیواره یخی در کنار آبشار سنگیت آباد تقدیر بعمل آمد.


متن تقدیر نامه
اهدای تقدیر نامه

آیین پایانی ششمین جشنواره دوسالانه فیلم‌ های کوهنوردی روز جمعه 22 دی ماه ساعت 15 در سالن ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم نهاد شهر تهران با حضور کوهنوردان و علاقه مندان فیلم‌های کوهنودی برگزار شد.
در ابتدای این مراسم، سهند عقدایی، مجری مراسم در مورد جشنواره فیلم‎های کوهنوردی و تاریخچه جشنواره توضیحاتی کوتاهی دادند.
سپس آقای وحید بهرامی‌، دبیر ششمین جشنواره فیلم های کوهنوردی نیز در سخنان کوتاهی با اشاره به روند برگزاری جشنواره، اعلام کرد: "از فردا استارت دوره بعدی جشنواره کلید خورده می‌شود و در این مسیر دست همکاری تمامی عزیزان را برای برگزاری هر چه بهتر دوره بعدی می فشاریم؛ ایشان اعلام کردند جشنواره تخصصی کارکرد خودش را دارد و امیدواریم در برگزاری این رویداد دیگر وقفه‌ای رخ ندهد."
وی با اشاره به ارائه 33 اثر به دبیرخانه این جشنواره اعلام کرد: از بین این آثار از سوی هیات داوران متشکل از آقایان حسن نجاریان، احمد و خشوری، احمد قانعی، حجت فروغی و عباس فعال ارزیابی و 18 اثر برای پخش در جشنواره انتخاب شدند.

سپس جشنواره با پخش 7 فیلم به کار خود تا ساعت 18 ادامه داد.

بعد از پذیرایی مختصر جشنواره با معرفی داوران کار خود را پی گرفت.

پس از معرفی داوران جشنواره بیانیه داوران توسط استاد حسن نجاریان فرائت شد.

داوران دیپلم افتخار مرتبط با حفاظت محيط كوهستان را برای فیلم "طاعون طالقان" ساخته مهران کیان در مورد بیماری حیوانات در کوه‌های طالقان و تلاش کوه‌نوردان استان البرز همراه با همنوردان کانون کوه هفت خوان کرج و محیط بانان کرج و دیپلم افتخار مرتبط با حفاظت محيط كوهستان را به فیلم "انجمن سبز چیا" در مورد کشتار پرندگان و شکستن لوله تفنگ‌ها و قفس‌ها توسط مردم کردستان اهدا کرد.

داوران همچنین ضمن تقدیر از فیلم‌های رویایی یخ ساخته خانم لیلا صالحی برای تصاویر کشیدن تلاش کوه‌نوردان قاجر قروه برای ساختن دیواره یخی و فیلم دماوند غربی ساخته حسین فرجی برای تلاش همنوردان خراسانی برای امدادونجات خانم سیما نیک رفتار ...
سه فیلم برتر جشنواره را به ترتیب زیر انتخاب کرند:
1. بهترین تندیس اول به فیلم "پیمایش خانتانگری" ساخته امیر حسین جابر انصاری
2. تندیس دوم برای فیلم پیمایش "موستاق آتا" ساخته محمدرضا افکاری
3. تندیس سوم برای فیلم "اردوی علم کوه" ساخته باشگاه کوه‌نوردی و اسکی دماوند
در این مراسم برگزیدگان ششمین دوره از سوی هيئت داوران با اهدای تندیس و لوح تقدیر تجلیل شدند.
در حاشیه این مراسم حضور بزرکان کوهنوردی از جمله آقای رمضانی، رئیس هیات کوهنوردی استان تهران؛ دکتر مساعدیان رئیس انجمن پزشکی کوهستان؛ آقای سورنی‌نیا انجمن غارنوردان و آقای محسن عبدلی رئیس انجمن کارگری کوه‌نوردی بودند.
جشنواره ساعت 20 با یک گرفتن عکس یادگاری به کار خود پایان داد.
گزارش از باشگاه کوهنوردان ‌ایرانارسال شده در تاریخ دوشنبه 25 دی 1396 - ساعت 08:04 تعداد بازدید : 397
.:: ارسال نظر جدید ::.

نام کامل : (الزامی)
آدرس ایمیل :
آدرس سایت :
متن نظر : (الزامی)
کد امنیتی :  (الزامی)