کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید

کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این کانال از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛


صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید
صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این صفحه و دنبال کردن ما از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛

روز گذشته تعدادی از امدادگران استان های مختلف کشور به نزدیکی محل سانحه هواپیما با بالگرد انتقال داده شدند. محل کمپ را در ارتفاعات دنا، در  کاسه «نول شمالی» واقع در بین قله های  «نول شمالی»و «جنوبی» و «قاش سرخ»؛ برپا کرده و  شب مانی را نیز در همین نقطه داشتند.
بامداد امروز، تعداد کثیری از امدادگران استان های مختلف از «تنگه نول» به سمت ارتفاعات مذکور در حال پیمایش مسیر به صورت پیاده هستند.
تیم هیئت کوه نوردی شهرستان سپیدان، متشکل از آقایان «ابراهیم و هاشم خسروانی، داوود فاطمی، محمود رحمانی و مجید اسکندری» به عنوان تیم پیشرو به همراه تعداد دیگری از امدادگران دیگر استان ها جهت آماده سازی مسیر و ثابت گذاری طناب ها، در تروارس حدفاصل« گردنه نول» تا  «قله نول شمالی» ، در تلاش هستند.
وضعیت هوا هم اکنون در ارتفاعات ابری، گزارش شده است.
روابط عمومی هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشی استان فارس
ارسال شده در تاریخ چهارشنبه 2 اسفند 1396 - ساعت 09:00 تعداد بازدید : 304
.:: ارسال نظر جدید ::.

نام کامل : (الزامی)
آدرس ایمیل :
آدرس سایت :
متن نظر : (الزامی)
کد امنیتی :  (الزامی)