کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید

کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این کانال از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛


صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید
صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این صفحه و دنبال کردن ما از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛

مورخه 4 اسفند 4 تن از اعضای باشگاه قاجربه قله بدر در جنوب قروه صعود نمودند. در این صعود دو تن از اعضا با اسکی تا پناهگاه سپس از قله تا روستا را با اسکی پایین آمدند.
گزارش برنامه در ادامه مطلب..

تاریخ اجرای برنامه : 4 اسفند 1396

شرکت کنندگان (آقایان) : رحمان مرادیانی. .یعقوب عریزی.جواد صالحی، مجتبی مالکی. سینا ابراهیمی (سرپرست)


گزارش برنامه صعود بدر
"ما کار و دکان و پیشه را سوخته ایم
شعر و غزل و دو بیتی اموخته ایم 
در عشق که او جان و دل و دیده ماست
جان و دل و دیده هرسه را سوخته ایم"
روز جمعه  ساعت حرکت 6:30.مورخ 4اسفند96 از چهار راه مدرس بود. بنده و سینا قصد فرود از قله بدر توسط اسکی را داشتیم. به روستای خندان اباد که رسیدیم 4کوهنورد از همدان هم به انجا امدند. ماشین ها رو در ابتدای روستا پارک کردیم. البته میشد تا کنار صخره زرغام هم با ماشین رفت.بعد از سنگ زرغام برف کوبی شروع میشود. که به علت شرایط فصل و سرما هوا برفها یخ کرده بود و در برف فرو نمیرفتیم. 
سینا هم توسط اسکی کوهستان صعود میکرد.بعد از استراحتی کوتاه در پناهگاه به سمت قله حرکت کردیم که اقای یعقوب عزیزی از اعضا باشگاه هم به جمع ما پیوست. شیب برفی مسیر یخ زده بود. هوا ابری و همراه بادی نسبتا شدید بود. ناچار از داخل دره منتهی به قله صعود کرده و ساعت 10:50 بر روی  قله بدر ایستادیم.
 به علت سرما هوا و وزش باد قادر به توقف زیاد نبودیم . اسکی ها رو پوشیده و به سمت پایین سرازیر شدیم . بقیه دوستان هم از مسیر نزدیک به یال فرود کردند.همگی در نهایت سلامت به روستا رسیده و به قروه مراجعت نمودیم.
گزارش: رحمان مرادیانی

ارسال شده در تاریخ جمعه 4 اسفند 1396 - ساعت 21:36 تعداد بازدید : 333
.:: ارسال نظر جدید ::.

نام کامل : (الزامی)
آدرس ایمیل :
آدرس سایت :
متن نظر : (الزامی)
کد امنیتی :  (الزامی)