دعوت از کوهنوردان جهت نام نویسی در باشگاه

قابل توجه همنوردان، کوهنوردان و علاقمندان به طبیعت و کوهستان: 
 باشگاه کوهنوردی، کوهپیمائی و غارنوردی قاجر در نظر دارد با هدف اشاعه ورزش کوهنوردی و غارنوردی، همچنین پرورش جوانان مستعد جهت صعودهای دشوار زیر نظر مربیان مجرب، عضوگیری نماید.
در تاریخ 98.2.1 پس از نام نویسی با رای گیری بین اعضا، هیئت مدیره انتخاب می گردد لذا جهت هماهنگی و ثبت نام با شماره همراه 09188712957 و 09183788127 تماس حاصل فرمائید .     
 مدارک ثبت نام :  
 1. تصویر شناسنامه و کارت ملی 
2- عکس 3*4 دو قطعه  
3- بیمه ورزشی ( کوهنوردی) 
 4- رضایت نامه جهت افراد زیر 18 سال
 5- چکاب کامل قلب
 6- فیش واریزی یا رسید عابر بانک 100000 تومان جهت حق عضویت به شماره کارت 6104337916442609 بانک ملت بنام باشگاه قاجر.
همنوردان پس از واریز فیش به شماره های همراه ذکر شده، اطلاع رسانی نمایند.
 ضمنا مدارک را میتوانید به ایمیل باشگاه ارسال فرمائید.                                 ghajer.ghorveh@ymail.com

کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید

کانال تلگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این کانال از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛


صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید
صفحه اینستاگرام باشگاه قاجر راه اندازی گردید، با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این صفحه و دنبال کردن ما از اخبار سایت و باشگاه کوهنوردی ، غارنوردی و سنگ نوردی قاجر مطلع شوید؛

گروه قاجر درغار دیوزندان (جنوب قروه) 1365
نفرات نشسته از راست: فردین صالحی، جواد آیینی، طیب صالحی

نفرات ایستاده از راست: مسعود فریدونیان، کامران اقدامیان

ورود به صفحه آلبوم خاطرات

مورخه 27 مهرماه 4 تن از اعضای باشگاه قاجر طبق برنامه زمانبندی شدهه شش ماهه دوم به ارتفاعات دماونداز جبهه شمال صعود نمودند.


تاریخ اجرای برنامه : 26 و 27 مهرماه 1397

شرکت کنندگان (آقایان) : محمد میرانی و شهرام نعمتی، پدرام نعمتی (سرپرست)

شرکت کنندگان (بانوان) : مهشید الماسی


گزارش برنامه دماوند
روز پنجشنبه مورخ 26/7/97 ساعت 4 صبح قروه را به سمت تهران ترک نمودیم و حدود ساعت یک به روستای ناندل رسیده و بعد از جمع و جور شدن و بستن کوله ها با هماهنگی که با آقای صالحی (از اهالی روستای ناندل و راهنمای دماوند) انجام گردید تا کنار سنگ بزرگ با نیسان رفته و از آنجا کوهپیمایی آغاز گردید که حدود ساعت 14.30 به جانپناه 4000 رسیدیم. 3 تن از همنوردان صبح زود ساعت 4.30 جانپناه را ترک نموده و با توجه به برف تازه ای که باریده بوده و برف کوبی مسیر حدود ساعت 10.30در 80 متری قله بودیم.


 که با توجه به شرایط نامناسب یکی از همنوردان تصمیم گرفتیم که مسیر بازگشت را در پیش گرفته و ساعت 13.30 به جانپناه 4000 برگشته و پس از جمع کردن کوله ها همگی به سمت سنگ بزرگ حرکت نموده و براساس هماهنگی انجام شده با آقای صالحی از آنجا با نیسان به روستای ناندل بازگشتیم و پس از یک ترافیک سنگین ساعت 3 صبح به قروه بازگشتیم.
پی نوشت: صعود ما در آن شرایط تنها لذت صعود لحظه ای و چند عکس که در گوشه کامپیوتر بایگانی میشد را با خود به همراه داشت ولی اگر حتی یک درصد اتفاق دیگری در ادامه صعود رخ می داد به هیچ عنوان و هیچ قیمتی قابل جبران نبود. حفظ سلامت و جان انسانها بسیار با ارزش تر از رسیدن به تلخی یخ و سنگ و برف در قرازهر قله ای را دارد.
گزارش از پدرام نعمتی (سرپرست) ارسال شده در تاریخ پنج شنبه 3 آبان 1397 - ساعت 17:25 تعداد بازدید : 182
.:: ارسال نظر جدید ::.

نام کامل : (الزامی)
آدرس ایمیل :
آدرس سایت :
متن نظر : (الزامی)
کد امنیتی :  (الزامی)