عضویت در باشگاه قاجر

صعودجمعی از کوه نوردان قروه به قله پریشان سال 1359
نفرات ردیف بالااز راست: سیروس صالحی-طیب صالحی- اسد بابایی- نادر رحیمی-احمد مرادی
نفرات ردیف پایین از راست: فرهاد ابراهیمی- علی یاوری- محمود مرادی-بیژن صمدی- مهدی عسگری

ورود به صفحه آلبوم خاطرات

مورخه 27 مهرماه 4 تن از اعضای باشگاه قاجر طبق برنامه زمانبندی شدهه شش ماهه دوم به ارتفاعات دماونداز جبهه شمال صعود نمودند.


تاریخ اجرای برنامه : 26 و 27 مهرماه 1397

شرکت کنندگان (آقایان) : محمد میرانی و شهرام نعمتی، پدرام نعمتی (سرپرست)

شرکت کنندگان (بانوان) : مهشید الماسی


گزارش برنامه دماوند
روز پنجشنبه مورخ 26/7/97 ساعت 4 صبح قروه را به سمت تهران ترک نمودیم و حدود ساعت یک به روستای ناندل رسیده و بعد از جمع و جور شدن و بستن کوله ها با هماهنگی که با آقای صالحی (از اهالی روستای ناندل و راهنمای دماوند) انجام گردید تا کنار سنگ بزرگ با نیسان رفته و از آنجا کوهپیمایی آغاز گردید که حدود ساعت 14.30 به جانپناه 4000 رسیدیم. 3 تن از همنوردان صبح زود ساعت 4.30 جانپناه را ترک نموده و با توجه به برف تازه ای که باریده بوده و برف کوبی مسیر حدود ساعت 10.30در 80 متری قله بودیم.


 که با توجه به شرایط نامناسب یکی از همنوردان تصمیم گرفتیم که مسیر بازگشت را در پیش گرفته و ساعت 13.30 به جانپناه 4000 برگشته و پس از جمع کردن کوله ها همگی به سمت سنگ بزرگ حرکت نموده و براساس هماهنگی انجام شده با آقای صالحی از آنجا با نیسان به روستای ناندل بازگشتیم و پس از یک ترافیک سنگین ساعت 3 صبح به قروه بازگشتیم.
پی نوشت: صعود ما در آن شرایط تنها لذت صعود لحظه ای و چند عکس که در گوشه کامپیوتر بایگانی میشد را با خود به همراه داشت ولی اگر حتی یک درصد اتفاق دیگری در ادامه صعود رخ می داد به هیچ عنوان و هیچ قیمتی قابل جبران نبود. حفظ سلامت و جان انسانها بسیار با ارزش تر از رسیدن به تلخی یخ و سنگ و برف در قرازهر قله ای را دارد.
گزارش از پدرام نعمتی (سرپرست) ارسال شده در تاریخ پنج شنبه 3 آبان 1397 - ساعت 17:25 تعداد بازدید : 283
.:: ارسال نظر جدید ::.

نام کامل : (الزامی)
آدرس ایمیل :
آدرس سایت :
متن نظر : (الزامی)
کد امنیتی :  (الزامی)